Menü
Sepetiniz

Hakkımızda


Korkusuz Games

Biz Kimiz?

Korkusuz Games oyunlara ait dijital kod(epin kodu)itemskin, char, hesap gibi envanterleri bulabileceğiniz, özetle oyuncuların 360° bütün ihtiyaçlarını karşılayan bir web platformudur. 

2017 yılından bu yana 40'ı aşkın çalışanımız ile birlikte verdiğimiz profesyonel hizmet sayesinde, oyuncular tarafından en çok tercih edilen adres olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 123 Bin üyemiz ile birlikte bu kocaman ailenin bir parçası olup her geçen gün bir önceki güncen daha iyi olmak, mevcut oyun kategorilerimizi ve ürün çeşitliliğimizi artırmak ve sizden gelen öneriler ile birlikte kendimizi sürekli geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. 500'den fazla oyun ile yetinmeyip yurt dışı fuarlarını takip ediyor, oyun dünyasında olup biten tüm yenilikleri, gelişmeleri ilk elden öğrenip üyelerimize en doğru haberleri vermek için çalışıyoruz. Her gün genişleyen bayi ağımız ile web sitemizde yer alan oyunların daha çok sayıda oyuncuya erişmesini sağlıyoruz. Sponsoru olduğumuz yayıncılar ve e-spor takımları ile gençlerimizin ve oyun dünyasına girmek isteyen herkesin yanında olduğumuzu göstermek için 7/24 çalışıyoruz. 

Avantajlarımız

Korkusuz Games'li olmak demek, 123 bin kişilik bir ailenin en değerli üyesi olmak demek... Bizim için her bir üyemize eşsiz, sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmak en değerli misyonumuz.

Güvenli ve Kolay Ödeme

Korkusuz Games'de yapacağınız tüm işlemler SSL Secure ile şifrelenir.

7/24 Canlı Destek

Canlı destek ekibimiz sizlere hızlı çözümler üretebilmek için 7/24 aktif.

Hızlı Teslimat

Tüm satın alma işlemleriniz sonrasında kodlarınız, hesaplarınız anında hesabınıza tanımlanır. Hesabım -> Ürünlerim bölümünden 7/24 erişebilirsiniz. Ürünlerinizdeki güncellemeleri de 7/24 görüntüleyebilirsiniz.

Hemen Bize Sat

Bize Sat sayesinde oyun envanterlerinizi anında teklif alarak bize satabilirsiniz.